MailChimp STS (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Test
is: Prófa

en: Off
is: Af

en: Input format
is: Inntakssnið

en: Filter
is: Sía

en: Hour
is: Klukkustund

en: -- Select --
is: -- Velja --
