MailChimp STS (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: On
it: Acceso

en: Tags
it: Etichette

en: Tag
it: Etichetta

en: Off
it: Spento

en: Input format
it: Formato input

en: Filter
it: Filtra

en: Sent
it: Inviato

en: Clicks
it: Clic

en: Hour
it: Ora

en: No statistics available.
it: Statistiche non disponibili.

en: Add email
it: Aggiungi email
