MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: On
ja: オン

en: Tags
ja: タグ

en: Tag
ja: タグ

en: Test
ja: テスト

en: Off
ja: オフ

en: Input format
ja: 入力書式

en: Filter
ja: フィルター

en: Sent
ja: 送信済み

en: Clicks
ja: クリック

en: Hour
ja: 時

en: No statistics available.
ja: 統計はありません。

en: Email options
ja: メールオプション

en: Opens
ja: 開始中

en: -- Select --
ja: -- 選択 --

en: Add email
ja: Eメールを追加
