MailChimp STS (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Tags
jv: Tautan

en: Tag
jv: Tautan

en: Test
jv: Ujian

en: Input format
jv: Format inputan

en: Filter
jv: Saring

en: No statistics available.
jv: Ora ana data statistik sing cumawis.
