MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Tag
ka: ტეგი

en: Test
ka: ტესტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Hour
ka: საათი
