MailChimp STS (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Test
kk: Тест

en: Input format
kk: Еңгізу пішімі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: No statistics available.
kk: Бір де бір статистика қолжетімді емес.
