MailChimp STS (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Input format
km: ​ទ្រង់ទ្រាយ​បញ្ចូល

en: Filter
km: តម្រង

en: No statistics available.
km: គ្មាន​ស្ថិតិ ។
