MailChimp STS (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Since
kn: ಇಂದ
