MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Tag
ku: تاگ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: No statistics available.
ku: هیچ ئامارێک نییە.
