MailChimp STS (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Tag
lt: Žymė

en: Test
lt: Testas

en: Off
lt: Išjungta

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Hour
lt: Valanda

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: Email options
lt: El. pašto nustatymai
