MailChimp STS (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Tag
lv: Birka

en: Test
lv: Tests

en: Off
lv: Izslēgts

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Hour
lv: Stunda

en: No statistics available.
lv: Nekāda statistika nav pieejama.

en: Email options
lv: Epasta iestatījumi
