MailChimp STS (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: On
nn: På

en: Off
nn: Av

en: Input format
nn: Inndataformat

en: Filter
nn: Filtrer

en: Hour
nn: Time

en: Since
nn: Sidan
