MailChimp STS (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Test
oc: Testar

en: Off
oc: Desactivat

en: Input format
oc: Format d'entrada

en: Filter
oc: Filtrar

en: Hour
oc: Ora

en: No statistics available.
oc: Cap d'estatisticas pas disponibla.

en: A valid email address is required.
oc: Una adreça de corrièr electronic valida es requesida.
