MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Tags
ps: بچوي

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Hour
ps: ګړی
