MailChimp STS (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: On
pt: Ligado

en: Tag
pt: Etiqueta

en: Test
pt: Testar

en: Off
pt: Desligado

en: Input format
pt: Formato de introdução de conteúdos

en: Filter
pt: Filtro

en: Sent
pt: Enviado

en: Clicks
pt: Cliques

en: Hour
pt: Hora

en: No statistics available.
pt: Sem estatísticas disponíveis.

en: Email options
pt: Opções de email

en: Since
pt: Desde

en: -- Select --
pt: -- Selecionar --

en: Add email
pt: Adicionar email
