MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Tag
ro: Marcaj

en: Off
ro: Oprit

en: Input format
ro: Format de intrare

en: Filter
ro: Filtru

en: Sent
ro: Trimis

en: Hour
ro: Oră

en: No statistics available.
ro: Nu există statistici disponibile.

en: -- Select --
ro: -- Selectează --
