MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Tag
ru: Тег

en: Test
ru: Тест

en: Off
ru: Выкл

en: Input format
ru: Формат ввода

en: Filter
ru: Фильтр

en: Sent
ru: Отправлено

en: Clicks
ru: Клики

en: Hour
ru: Час

en: No statistics available.
ru: Статистика отсутствует.

en: Type in an address to have a test email sent there.
ru: Введите адрес, на который будет отправлено тестовое письмо.

en: Email options
ru: Настройки e-mail

en: -- All --
ru: -- Все --

en: Since
ru: Создано

en: Email from address
ru: Электронный адрес отправителя

en: Opens
ru: Откроется

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: Allow for site emails to be sent through MailChimp STS.
ru: Позволяет сайту отправлять электронную почту через MailChimp STS.

en: Bounces
ru: Отказы
