MailChimp STS (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Tag
sk: Značka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: Sent
sk: Poslať

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Hour
sk: Hodina

en: No statistics available.
sk: Štatistika nie je k dispozícii.

en: Email options
sk: Nastavenia e-mailu

en: Add email
sk: Pridať e-mail
