MailChimp STS (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Tags
sl: Oznake

en: Input format
sl: Vhodna oblika

en: Sent
sl: Poslano

en: No statistics available.
sl: Statistika ni na voljo.
