MailChimp STS (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Tags
sq: Etiketat

en: Input format
sq: Formati i input

en: Filter
sq: Filtri

en: No statistics available.
sq: Asnjë statistikë në dispozicion.
