MailChimp STS (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Tag
sv: Etikett

en: Off
sv: Av

en: Input format
sv: Inmatningsformat

en: Filter
sv: Filtrera

en: Sent
sv: Skickad

en: Clicks
sv: Klick

en: Hour
sv: Timma

en: No statistics available.
sv: Ingen statistik tillgänglig.

en: Email options
sv: Alternativ för e-post

en: Since
sv: Sedan

en: Opens
sv: Påbörjas

en: -- Select --
sv: -- Välj --
