MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: On
ta: சரி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Test
ta: சோதனை

en: Off
ta: இல்லை

en: Input format
ta: உள்ளீட்டு படிமம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Hour
ta: மணி

en: No statistics available.
ta: எந்தப் புள்ளிவிபரங்களும் இல்லை
