MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Test
ug: سىناق

en: Input format
ug: كىرگۈزۈش فورماتى

en: Filter
ug: سۈزۈش
