MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Tag
ar: وسم

en: Test
ar: الاختبار

en: Off
ar: إيقاف

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: Filter
ar: انتقاء

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Clicks
ar: النقرات

en: Hour
ar: الساعة

en: No statistics available.
ar: لا توجد إحصائيات متوفرة.

en: Since
ar: منذ

en: A confirmation message will be sent to this address.
ar: سيتم إرسال رسالة تأكيد إلى هذا العنوان.
