MailChimp STS (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Tag
az: Teq

en: Off
az: Söndürülüb

en: Hour
az: Saat
