MailChimp STS (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Tag
fi: Tagi

en: Test
fi: Testi

en: Off
fi: Pois päältä

en: Input format
fi: Syöttömuoto

en: Filter
fi: Suodatus

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Hour
fi: Tunti

en: No statistics available.
fi: Tilastoja ei ole saatavilla.

en: Email options
fi: Sähköpostiasetukset

en: -- Select --
fi: -- Valitse --

en: Add email
fi: Lisää sähköposti
