MailChimp STS (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Hour
hy: Ժամ
