MailChimp STS (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: On
mr: वर

en: Test
mr: चाचणी

en: Off
mr: बंद

en: Filter
mr: गाळणी
