MailChimp STS (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Tag
nl: Label

en: Off
nl: Uit

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Sent
nl: Verzonden

en: Clicks
nl: Klikken

en: Hour
nl: Uur

en: No statistics available.
nl: Geen statistieken beschikbaar.

en: Email options
nl: E-mailopties

en: Since
nl: Sinds

en: Email from address
nl: E-mailadres van afzender

en: Opens
nl: Opent

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: Add email
nl: E-mail toevoegen

en: Bounces
nl: Onbezorgbare berichten

en: Email from name
nl: Naam afzender
