MailChimp STS (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Off
pl: Wyłączony

en: Input format
pl: Format wprowadzania

en: Filter
pl: Filtr

en: Sent
pl: Wysłano

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Hour
pl: Godzina

en: No statistics available.
pl: Brak statystyk.

en: Email options
pl: Opcje e-mail

en: -- All --
pl: -- Wszystko --

en: Since
pl: Od

en: A valid email address is required.
pl: Wymagany jest poprawny adres email.

en: Send test email
pl: Wyślij testowy e-mail

en: Opens
pl: Rozpoczęte

en: Verify a new email address
pl: Zweryfikuj nowy adres email

en: A test email has been sent to @email.
pl: Email testowy został wysłany do @email.

en: Emails sent in the past 24 hours:
pl: Emaile wysłane w ciągu ostatnich 24 godzin:

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: Add email
pl: Dodaj email

en: Rejects
pl: Odrzucenia

en: Complaints
pl: Skargi

en: MailChimp STS API
pl: API MailChimp STS
