MailChimp STS (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Filter
te: వడపోయి

en: Hour
te: గంట

en: No statistics available.
te: గణాంకాలేమీ అందుబాటులో లేవు.
