MailChimp STS (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: On
th: เปิด

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Off
th: ปิด

en: Hour
th: ชั่วโมง
