MailChimp STS (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Tag
tr: Etiket

en: Off
tr: Kapalı

en: Input format
tr: Girdi biçimi

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: Hour
tr: Saat

en: No statistics available.
tr: İstatistik bilgi bulunmuyor.

en: Since
tr: Başlangıç

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --
