MailChimp STS (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Tag
uk: Теґ

en: Test
uk: Тест

en: Off
uk: Вимкнено

en: Input format
uk: Формат вводу

en: Filter
uk: Фільтр

en: Sent
uk: Сент

en: Clicks
uk: Переходи

en: Hour
uk: Година

en: No statistics available.
uk: Статистика відсутня.

en: Type in an address to have a test email sent there.
uk: Уведіть адресу, на яку буде відправлений тестовий лист.

en: Email options
uk: Параметри електронної пошти

en: Since
uk: Після

en: Email from address
uk: Електронна пошта з адреси

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --

en: Add email
uk: Додати електронну адресу

en: Allow for site emails to be sent through MailChimp STS.
uk: Дозволяє відправляти електронну пошту через MailChimp STS.

en: Bounces
uk: Відмови

en: Rejects
uk: Відмовити

en: Email from name
uk: Електронна пошта від імені
