MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Filter
ur: فلٹر
