Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Group
ar: المجموعة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Test
ar: الاختبار

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Send
ar: أرسل
