Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Group
ast: Grupu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Test
ast: Preba

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Send
ast: Unviar
