Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Group
be: Група

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Test
be: Тэст

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Send
be: Адаслаць
