Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি
