Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Group
bo: ཁག

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Send
bo: སྐུར་བ
