Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Group
bs: Grupa

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Send
bs: Pošalji

en: Members
bs: Članovi
