Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Group
cs: Skupina

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Send
cs: Poslat
