Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Subject
cy: Testun

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Send
cy: Anfon

en: HTML Content
cy: Cynnwys HTML
