Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Group
da: Gruppe

en: Subject
da: Emne

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: User ID
da: Bruger ID

en: Members
da: Medlemmer

en: From Name
da: Afsendernavn

en: Campaigns
da: Kampagner

en: HTML Content
da: HTML-indhold
