Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Value
de: Wert

en: Group
de: Gruppe

en: Subject
de: Betreff

en: Actions
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Save
de: Speichern

en: User Name
de: Benutzername

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Send
de: Senden

en: Members
de: Mitglieder

en: From Name
de: Von Name

en: Unsubscribed
de: Ausgetragen

en: HTML Content
de: HTML Inhalt

en: List Name
de: Listenname

en: From Email
de: E-Mail von
