Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Group
el: Ομάδα

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Test
el: Δοκιμή

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Send
el: Αποστολή

en: From Name
el: Όνομα αποστολέα
