Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Send
eo: Sendu
