Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Group
et: Grupp

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Send
et: Saada

en: Members
et: Liikmed

en: HTML Content
et: HTML sisu
