Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Group
eu: Taldea

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Send
eu: Bidali

en: Members
eu: Kideak

en: HTML Content
eu: HTML edukia
