Mailchimp User Lists (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Group
fa: گروه

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Test
fa: آزمایش

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: User Name
fa: نام کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Send
fa: ارسال

en: Members
fa: اعضا

en: HTML Content
fa: محتوای HTML
